MÜŞTERİ GİRİŞİ  Kayıt Ol
VMWare Sanal Sunucu Modülü
Bu modül sayesinde sanal sunucularınızı otomatik olarak müşterilerinize ödeme sonrası teslimat sağlattırabilirsiniz..

WHMCSTR Vmware Modülü ile sanal sunucularınızı otomatik olarak müşterilerinize ödeme sonrası teslimat sağlattırabilirsiniz..

$85/yıllık SATIN AL

$350/tek seferlik SATIN AL

whmcs 8.x uyumlu

optimize kodlama

php 7.2+

NEDEN WHMCSTR?

WHMCSTR Whmcs yönelik Tüm projelerinizi hayata geçiriyor , sizlerin en iyi hizmeti almanızı ve böylelikle aldığınız hizmeti müşterilerinize en iyi şekilde sağlamanıza olanak tanıyor. Gelişen internet dünyasında sizlere whmcs konusunda en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz!.

VMWare Sanal Sunucu Modülü Bu modül sayesinde sanal sunucularınızı otomatik olarak müşterilerinize ödeme sonrası teslimat sağlattırabilirsiniz..
 • Otomatik Kurulum
 • RDNS Değiştirme(PowerDNS Gerektirir)
 • İP Bilgilerini Görüntüleme
 • Konsol Özelliği
 • Log Kaydı
 • Sunucu Yönetimi
 • Mevcut Sunucuyu Atama
 • Otomatik Suspend & Unsuspend
 • Vcenter Gerektirmez!
 • Suspend veya Silme durumunda Ticket açılma özelliği

KONTROL PANELİ

Kullanışlı tasarlanan Client tarafı sayesinde müşterileriniz herhangi bir bilgi gerektirmeden sunucusu için bütün işlemleri müşteri panelinden rahatlıkla yapabilir.

KURULUM TAKİBİ

Müşteriniz Sunucusunun kurulum aşamalarının hangi aşamada olduğunu takip edebildiği gibi dilerse kurulumu iptal edebilir, Yeni bir kurulum başlatabilir veya kurulumu iptal ederek sunucusunun mevcut halinden devam edebilir.

GENİŞ İŞLETİM SİSTEMLERİ

Geniş işletim sistemlerine yer vererek müşterilerinize ihtiyaçlarının en iyisini karşılayabileceğiniz şekilde hazırladık. Üstelik herhangi bir template derdi olmadan direkt olarak kurulum yapılmaktadır. Linux ve Windows Server & Client olarak bir çok işletim sistemine yer verdiğimiz yeni yapımız sizlere kusursuz hizmet verebilmenizi sağlayacaktır.

KONSOL ERİŞİMİ

Herhangi bir gecikme ve loss olmadan konsola bağlanabilme ve işlem yapmaya özelliğine sahip konsolumuz, SESSION ve güçlü şifreleme algoritması sayesinde en üst düzeyde kodlanmıştır. Veri sızması veya farklı sunuculara erişilmesi mümkün değildir.

LOG KAYDI

Yapılan işlemlerin tüm log kayıtlarını admin panelinde görüntüleyebilir, Tamamlanan veya alınan hatalı kayıtları görüntüleyebilirsiniz. İşlemin kim tarafından yapıldığını, Hangi işlemin başlatıldığını görebilirsiniz.

 • SIKÇA SORULAN SORULAR
 • vmware modülümüz hakkında sıkça sorulan soruları yanıtladık.
Daha önce Owned veya yıllık satın aldım bu yapıya geçebilir miyim?
Eski yapı satın almış kullanıcılarımız ne yazık ki bu yapıya ücretsiz bir şekilde geçemezler. Ancak Owned alınması durumudna indirim yapmamız mümkündür.
Konsol Özelliği var mı?
Elbette, Konsol özelliğimiz ESXİ 7 ve üzeri tüm sürümlerde mevcut. Üstelik Özel şifreleme algoritması ve session oturum kaydetme ve belirli saniye içinde işlem yapılmaz sonlandırılma gibi özel güvenlik katmanları içermektedir.
Başka yazılım kullanıyorum buna geçiş yapabilir miyim?
Hangi yapıyı kullandığınızın bir önemi yoktur. Teknik ekibimiz sizlere her türlü konuda taşıma işlemlerinde ücretsiz yardımcı olacak
0 kesinti ve veri kayıpsız atama işlemlerini yapacaktır. Takıldığınız her noktada yardım talebinde bulunabilirsiniz.
Kurulum işlemi ücretsiz mi?
Elbette, İlk kurulum işlemleri her zaman ücretsizdir. 2. ve daha sonraki kurumlar $25 + KDV ücret alınacaktır. Sizlere önerimiz Yeniden kuruluma ihtiyaç duymamanız için teslimat sonrasında
Clon yedeği almanızdır.
Kurulumları Clon Olarak mı yapıyor?
Hayır, tamamen mirror yapısı kullanarak kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Windıws sunucular için ISO kullanılmaktadır.
Tek seferlik ödeme dışında ek ücretler var mı?
Tabii ki! sistemimiz sizlerin her geçen gün daha iyi bir yapıda hizmet sunabilmeniz ve yeni çıkacak whmcs versiyonlarına uyumlu hale getirilmesi için devamlı çalışmalar yapılmaktadır. bu yüzden satın aldığınız tüm eklentilerimizde (Yıllık veya aylık ürünler hariç) Yılda 1 defa 14$+ KDV ödemeniz gerekiyor. Tabikide Bu ücreti ödemeniz Zorunlu değil ancak Güncelleme ve destek alamayacaksınız. Fakat Sistem mevcut yapıda çalışmaya devam eder. Detaylı bilgi için Hizmet sözleşmemizi okuyabilirsiniz.