MÜŞTERİ GİRİŞİ  Kayıt Ol
Hakkımızda

Biz Kimiz?

WHMCSTR ailesi olarak tüm Whmcs projeleriniz için profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Firmanızın daha kurumsal ve en iyi şekilde tanıtılması için ihtiyacınız olan tüm tema projelerinin hayata geçirilmesi için ihtiyacınız olan tüm WHMCS otomasyon sistemlerinde çözüm üretmekteyiz. Hosting şirketleri için birebir uyumlu olan WHMCS yazılımı sistemleri için geliştirici firma olarak sizlere destek olmaktayız. Türkiye’de WHMCS sistemleri için hizmet sunan tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız. WHMCSTR firmamız 30 Mart 2020 tarihinden itibaren aktif olarak bireysel ve kurumsal her firmaya hizmet sunmaktadır. Firmanızın bütçesine uygun maliyetler ile WHMCS otomasyon sistemlerine firma bünyemizden sahip olabilirsiniz.

WHMCS yazılım sisteminin içerisindeki hesap oluşturma, kapatma, ödeme yapma ve hosting alma işlemlerinin otomatik olması ile firmanız büyük yazılım masraflarından kurtulabilmektedir. En ideal hosting otomasyon sistemi olan WHMCS yazılımının danışmanlığını ve tüm lisans hizmetlerini firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Firmanız için özel tema kodlarını yaptırabileceğiniz WHMCS sistemi için özel danışmanlık sunan firmamız ile pek çok avantaja da sahip olabilirsiniz. Hosting şirketleri için hazır veya özel olarak tasarlanmış olan tüm temalar ve modüller ile firmanız adına bilgi depolama işlemlerinde büyük kolaylığa sahip olmak için WHMCSTR firmamız ile dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aracılığı ile WHMCS sistemi ile tam olarak uyumlu olan tüm temalara ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak cevap veren tüm WHMCS sistemlerini kurabilmekte ve otomasyon sistemleri hakkında danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Biz Kimiz?

WHMCSTR firmamız talepleriniz doğrultusunda Türkçeye çevirme işlemleri, sayfaların çoğaltılması, temaların editlenmesi ve sistem kurulması işlemlerini geliştirici firma olarak üstlenmektedir. Sizler de profesyonel olarak WHMCS temalarını kurdurmak istiyorsanız Türkiye genelinde profesyonel olarak tek hizmet sunma unvanına sahip olan WHMCSTR firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere tüm WHMCS sistemleri için destek sunabilmekteyiz. Lisans hizmetlerimiz ile hosting firmanız için güvenli WHMCS yazılımına sahip olabilirsiniz

WHMCS yazılımları ve özel tema geliştirme hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. WHMCSTR firması olarak yalnızca taleplere uygun olarak geliştiren özel tasarımları da sizlere sunmaktayız. WHMCS sistemi içerisinde yer alan hazır temalar ve eklentiler dışında profesyonel ekibimiz ile özel eklenti ve temaları da sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak hayata geçirmekteyiz. Tüm WHMCS Hosting otomasyon sistemi hizmetleri için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet sunan Hosting otomasyon devi olan WHMCS yazılım sisteminin geliştirici firması olarak hizmet sunmaktayız. Yüksek standartlı otomasyon sistemlerinin kurulumu, danışmanlığı ve lisans hizmetlerini profesyonel ve kurumsal olarak gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’de bu alanda tek ve öncü olan firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Güçlü ve güvenilir kadromuz sayesinde taleplere uygun olarak hazırlanan özel tasarımların kısa sürede hayata geçirilmesini sağlamaktayız. Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda ulusal düzeyde ulaşılabilirlik hedefi ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Sizlerin memnuniyet düzeyinin sürekli olarak artırılmasını sağlamak için WHMCS otomasyon sistemlerinin sunduğu yeniliklerden faydalanmaktayız. Hızlı ve nitelikli çalışma ilkesi ile hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Otomasyon sistemleri ve danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir ekip çalışması ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz. WHMCS Hosting otomasyon sistemleri ve özel eklenti tema yazılımları konusunda Türkiye’de tek olma yolundaki hedeflerimizi sürdürmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin gelecek ile aralarında köprü olma yolunda profesyonel olarak devam etmekteyiz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti yönünde Türkiye genelinde örnek şirket olarak hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz.


Misyonumuz

WHMCSTR firması olarak Türkiye genelinde WHMCS Hosting otomasyon sistemleri lisans ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiren tek firma ünvanına sahibiz. Müşterilerimizin özel talep ve teklifleri doğrultusunda proje ve tema geliştiricisi olarak hizmet sunmaktayız. Güvenli ve yüksek kaliteli otomasyon ve tema oluşturma kapsamında müşteri memnuniyeti garantili danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Hosting otomasyon sistemleri kapsamında dünya genelinde hizmet sunan firmaların arasında Türkiye’de en yenilikçi ve en profesyonel hizmet sunan firma olmayı hedeflemekteyiz. WHMCS sistemi içerisinde bulunan her türlü eklenti ve tema oluşturma ve sistem kurma alanında hizmet veren tek firmayız. Hızlı ve profesyonel olarak sunulan hizmetler dışında yalnızca müşteri taleplerine uygun olarak hazırlanması gereken projeleri de oluşturmaktayız. Bu alanda uluslar arası çalışan firmalar ile liderlik alanında kendini geliştiren ve Türkiye’deki tek olma konumunu güçlendiren bir alt yapı ile hizmet sunmaktayız. Liderliğini geliştirerek sürdürme kapsamında özel danışmanlık ve WHMCS Hosting otomasyon sistemi lisans hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. WHMCSTR firması olarak müşteri odaklı ve kurumsal bir hizmet sunma ilkesini benimsemekteyiz.

Neler Yaptık?
 + Özel Tasarım
 + Özel Eklenti
 + Toplam Müşteri
 + Aktif Edilen Hizmet