Preview 1 Preview 1

WHMCSTR PayTR Sanal Pos Modülü Sayesinde Müşterileriniz Sistem içerisinde PayTR ödeme Alt yapısına yönlendirme Yapmadan Kendi Hesabında ödeme Yapmasını sağlar

Tek Seferlik: 199,90 TL

WHMCSTR PayTR Ödeme Hizmetleri A.Ş.'ın İş ORTAĞIDIR.
WHMCSTR Paytr Sanal Pos Modülü Müşterilerinizin Farklı Ağ geçidine yönlendirme yapmadan Kendi hesabı içerisinde ödeme yapması için kodlanmıştır. Özel kodlama sayesinde işlemleri hızlı birşekilde gerçekleştiren modülümüz whmcs sisteminizin en stabil çekilde çalışmasına destek verecektir.

Özellikleri
✓ Php Sürüm Seçenekleri
✓ Tüm Whmcs Sürümünü Destekler


Kurulum:

Modül dosyalarını Modules klasörüne attıktan sonra Whmcs Admin paneline giriş yaparak ilave modüller kısmından PayTR Sanal Pos modülünü aktifleştirip Lisans key bilgilerinizi girdikten sonra modül aktif olacaktır.

PayTR Nedir?:

PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri, web sitesi sahiplerinin en hızlı ve en kolay şekilde web sitelerinden güvenli online ödemeler almalarına imkan tanıyan bir servistir. Aidat ücreti bulunmayan PayTR, web sitelerine kolayca entegre edilerek çok kısa sürede kullanıma açılabilmektedir. PayTR üye iş yeri olmak için www.paytr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.