İADE ŞARTLARI

İADE ŞARTLARI1:
Müşteriye özel tasarım, yazılım geliştirme hizmetlerinde iade hakkı yoktur. WHMCSTR, müşteriye bu hizmetlerle ilgili gerekli açıklamayı yapar ve bu açıklama kapsamında çalışmalar kişiye/kuruma özel olarak yapılır.

2: Satın Alınan Tema veya Modül hizmetlerinde iade yapılmaz!. Tüketici Hakları Kanununun 21. Madde de açıkça belirtilmiştir.

3: Müşteri Panelinden Eklenen Kredi Bakiyesi iade Edilmez! Kredi sayfasında da uyarı yazısı bulunmaktadır. buna rağmen kredi ekleyip tutarı iade talep eden kullanıcının istekleri reddedilecektir.

4: Müşterinin Satın Almış olduğu eklenti , hazır tema , özel tema v.b işlemlerde WHMCSTR kaynaklı problem olması durumunda yalnızca eklenti ücreti hesabına kredi olarak iade edilecektir. bunun için satın alınan eklenti test edilir , problem firmamız kaynaklı olmadığı tespit edildiği taktirde iade talebi reddedilecektir

BİZ KİMİZ?

WHMCSTR 30 Mart 2020 Tarihinde Hosting Firmalarının kullanıcılarına en iyi hizmeti sunabilmesi adına faaliyetlerine başlamıştır. Kısa bir zaman diliminde bir çok Bireysel ve Kurumsal Firmaya Hizmet vermeye başlayan firmamız uygun maaliyetler ile hizmet sunmaya devam etmektedir.